vaporesso ve smok elektronik sigara karşılaştırması

Vaporesso ve Smok Elektronik Sigara Marka Karşılaştırması 1

Günümüzde elektronik sigaralar hakkında bilgi sahibi olmayan yoktur. Sigara bağımlılığı olan ya da klasik sigaraları kullanmak istemeyen bireyler adına oluşturulan elektronik sigara markaları, her geçen gün popülerliklerinin artması ile birlikte daha da kullanılır hale gelmiş durumdadır. Bu noktada elektronik sigaraların bireylerin kullanımına sunulması adına birbirinden farklı çeşidi bulunmaktadır. En yaygın kullanılan çeşitlerinden bir tanesi olarak bilinen Smok sigaralar ise elektronik sigara türleri içerisinde en çok beğenilenlerden bir tanesi olmak ile birlikte aynı zamanda güvenilir bir sigara markası olarak da kabul edilebilmektedir. Vaporesso ve Smok Elektronik Sigara Marka Karşılaştırması diye merak eden kullanıcılar adına detaylı bir araştırma yapmak ve firmanın internet sitesini araştırmak yararlı olacaktır.

Smok mu Vaporesso mu Marka Karşılaştırması

Dünya genelinde en çok ve en büyük elektronik sigara pazarına hakim olan 4 marka Joyetechesigara.org adresinde yer almakta, orjinal olarak satışa sunulmaktadır. Bunları sıra ile Joyetech Elektronik Sigara, SmokVaporesso ve Eleaf elektronik sigara markaları olarak tanımlayabiliriz. Smok Marka Elektronik Sigara modelleri kalitesi kullanıcılar ve tarafsız ürün incelemesi yapan kişiler tarafından başarılı ve yüksek performanslı ve kaliteli olarak tanımlanmış ve özellikle Avrupa’da olduğu gibi ülkemizde de ciddi satış rakamlarını yakalamıştır. Memnuniyet ve yüksek satış rakamlarına ulaşması ile bir çok kullanıcıda da şu hatalar meydana gelmiştir;

  1. Ekran kitleme özelliği noktasında cihaza hakim olamayan kullanıcılar ekranı kitlemesi sonucu tekrar açılamaması. Teknik ekran ayarlarında cihaz ekranı tekrar görüntülenebiliyor aslında.
  2. Prizde şarj edip uzun süreli cihazın çift devre patlamaya karşı koruma sisteminin devreye girmesi ile cihazın kitlenmesi. Bu problem bütün marka ve modellerde yaşanır. Bu noktada prizde şarj edilmemesi gerekir.
  3. Yazılımsal sorunlar yaşanması. Azda olsa diğer markalara göre yaşanan yazılım güncelleme sıkıntısı. Bu noktada mümkün olduğıunca cihazı güncellememeniz önerilmektedir.

Vaporesso elektronik sigara modellerinde bu hatalar 2. madde hariç yaşandığı pek görülmemiştir. Bu ilgili markanın henüz Türkiye’de satışlarının yeni yeni başlaması ile ilgili de olabilir. Ancak kalite noktasında Vaporesso markasınında Smok kadar hatta Smok elektronik sigara markasından bile kaliteli olduğunu söyleyebiliriz.

Bu 2 markanın da Mini ve 220 Watt lık cihazları olup, kendinize uyabilecek modelleri gönül rahatlığı ile satın alabileceğiniz elektronik sigara cihazları olarak gönül rahatlığı ile tavsiye etmekteyiz. İlk defa kullanacaksanız ve sadece sigarayı bırakmak istiyorsanız, Smok markalarında, Smok QBox ve Smok AL85 modellerini tercih edebilirsiniz. Vaporesso markası için ise, Target Mini Kit ve Tarot Nano modellerini tercih edebilirsiniz.

220 Watt modelleri yüksek buhar performansına sahip 2 farklı markanın cihazları ise, Smok Alien Kit ve Vaporesso Revenger Elektronik Sigara modelleridir. Çift pille çalışmakta olup, sitemizde satın aldığınız da piller yanında hediye olarak tarafımızca gönderilmektedir.

Elektronik sigaralar içerisinde en çok beğenilen sigara modellerinden bir tanesi olan Smok sigaralar, genel olarak online internet siteleri üzerinden bireylerin kullanımına sunulmuş durumdadır. Markanın kendine ait internet sitesinden, ürünlerin siparişi verilebileceği gibi aynı zamanda elektronik sigara satan marketlerden ve online sitelerinden de Smok elektronik sigara ürünlerine ulaşılabilmektedir.

Joyetech Türkiye Online elektronik sigara online satış sitemizde satın alma işlemlerinden yararlanan müşterilerimizin, aynı zamanda güvenilir olarak işlem yapabilmelerine yardımcı olan Kapıda Ödeme Avantajı, İstanbul içi Moto Kurye VIP Hizmet, aynı zamanda kapıya kadar teslim imkanı da oluşturarak kullanıcıların rahat ve kaliteli hizmet almasına yardımcı olmaktadır. Elektronik sigaraların yaygınlaştığı günümüzde, bireylerin güvenilir ve kaliteli markaları tercih etmeleri sağlıklarının daha kötüye gitmemesi adına son derece önemlidir.

Bir önce ki makalemiz olan Toptan Elektronik Sigara Fiyatları başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz. Bu makalemizde yukarıda yer verdiğimiz 2 marka ile ilgili sorularınızı konu altında ki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Uzman ekibimiz tüm sorularınıza büyük bir memnuniyet ile cevap vereceklerdir. Sitemiz üzerinden satışı yapılan tüm cihazlar üst seviye kaliteli ve orjinaldir.

One Comment

  1. Vaporesso revenger stoklarımızda yer almakta olup, Vaporesso elektronik sigara ürün kategorisinden inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Tüm modellerde Pil ve Likit harici olarak hediyemizdir. Üstelik Ücretsiz Kargo ve Kapıda Ödeme Avantajı. Detaylar için Çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir