Vaporesso Revenger Fiyatları 2018

Revenger Elektronik Sigara Fiyatları Yeni 1

Revenger Elektronik Sigara Fiyatları Yeni kampanyaları ile karşınızda. Ücretsiz kargo avantajı başta olmak üzere, 80 TL değerinde Sony Pil ve 40 TL değerinde 30 ML likit hediye ile birlikte gönderilmektedir.

Toplam Fiyatı 130 TL olan bu hediyelerimiz, siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat politikası ile sağlamakta Smok Alien Kit elektronik sigara modelinden daha fazla ses getiren Vaporesso Revenger modelini önemle tavsiye etmekteyiz.

Vaporesso Revenger Elektronik Sigara Aslında Fiyatı: 300 TL

Diğer sitelerin fiyat politikası bu durumu ortaya koymaktadır. Yani söz konusu fiyatları, pilsiz ve likitsiz fiyat olarak eklenmiştir. Pil ve Likit ilave edildiğinde, sipariş sonunda 10 ya da 15 TL kargo fiyatı eklendiğinde bizim sistemimizde ki fiyatları da aştığını görebilirsiniz.

Havale/EFT ödemelerinde Ekstra %10 İndirim

Sitemizde Full set 490 TL’den 430 TL’ye kampanyalı olarak satışı mevcut olup, Havale ve ya EFT yöntemi ile ödemelerde bu fiyat: 387 TL‘ye düşmektedir. Yani Cihazın ana fiyatı 257 TL olarak belirtebiliriz. En ucuz Vaporesso Revenger Elektronik sigara fiyatına ulaştığımızı açık yüreklilik ile ifade etmemize bu sebeple lütfen müsade edin.

Orjinal fiyat seçenekleri ile Vaporesso Revenger Elektronik Sigara modelini sipariş verebilirsiniz. Ücretsiz kargo imkanı ve yanında 30 ML likit ile birlikte adresinize gönderim sağlanmaktadır.

Ürün hakkında detaylı bilgilere, kutu içeriğine, yorum ve indirimli fiyat bilgisine Vaporesso Revenger Satış sayfasından ulaşabilirsiniz.

One Comment

  1. Konu ile ilgili her türlü sorularınızı konu altında bizlere iletebilirsiniz. Vaporesso Revenger kalitesi tartışılmaz. Özellikle son aylarda büyük atak yaparak kullanıcı memnuniyeti noktasında büyük başarılara imza atmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir