One Hit Wonder Likit Çeşitlerinde Yeni Bir Soluk Yorum bırak

One Hit Wonder Likit Çeşitlerinde Yeni Bir Soluk daha gündeme girdi. En Kaliteli ve Premium likit seçenekleri kapsamında en başarılı marka olan One Hit Wonder Türkiye orjinal satış sitesi sizlere tanıtmayı bu makalemizde uygun bulduk. Yukarıda yer verilen sitede orjinal ve kampanyalı fiyatı ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Özellikle Smok marka elektronik sigara likit önerileri hem sizleri farklı tatlarla büyülerken hem de sigaranın o pis ve koku alma duyunuzu yok eden etkisinden kurtaracaktır. Peki hangi likitler en güzel tadı vermektedir? elbette zevkler farklı olacaktır ama bu likitleri denemeniz yerinde olacaktır.

Smoke sigara likit önerileri başında One Hit Wonder gelmektedir. Bu likitte Hindistan cevizi, kavrulmul badem ve bourbon aromaları vardır. sınırlı üretimle meraklılarını bekliyor. Diğer likit önerisi ise Queeside olacaktır. Portakal içerikli olduğu söylense de portakal tadının çok ötesine de gidebilmektedir. Vanilyanın krema ile birleştiği harika harmanlanmış bir tadı var. Birçok kişinin favorisi olduğu kesin. Diğer likit ise Lucena’dır. Şeftali ve romu içerisinde barındıran bu likit enfes bir tada sahiptir. Farklı bir baharat tadıyla da enfes bir tat bırakmaktadır. Ayrıca fındıklısı olan bu likit denenmeye değer.

Farklı tatları meraklılarına sunan smok elektronik sigara likit önerileri içerisinde Gambit likit adını duyanların olması gerekir. Özellikle yurt dışındaki kişilerin favori likitlerinden olan Gambit, elmalı pasta tadını vermektedir. Ancak bazı kişilerin elma tadından farklı bir tat aldıklarını söylemesi bu likitin ne kadar özel olduğunun da bir göstergesidir.

Elma ve tarçın ağırlıklı tadıyla karamelin yumuşak hissini birleştirerek özel bir nefes yaratmakta. Kremalı ve muzlu olmasına karşın biraz ağır kokusu olsa da özel bir likit olan Grandmaster da bahsedilmesi gereken likitlerdendir. Ayrıca limon, nane aroması ve greyfurt likörü ağırlıklı Sixty- Four mutlaka denenmelidir.

JoyetechESigara.org adresinde yer alan tüm likit çeşitleri orjinal olup, premium sınıfında tanımlanmaktadır. Kapıda ödeme avantajı ile hemen sipariş verebilir, dilerseniz %10 Havale indirim fırsatından da yararlanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir