One Hit Wonder Likit Çeşitlerinde Kampanya Yorum bırak

One Hit Wonder Likit Çeşitlerinde indirim fırsatları noktasında Kampanya başlamıştır. 220 TL rakamını 169 TL fiyatına çekerek kampanyamızı 21 Şubat 2018 tarihi itibari ile başlatmış bulunmaktayız. Joyetech elektronik sigara sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerde Orjinallik garantisi mevcut olduğu gibi One Hit Wonder Likit markası da aynı şekilde orjinal olup, 2 yıla yakın süredir satışı tarafımızca devam etmektedir.

One Hit Wonder 2018 Kampanyası Başladı

One Hit Wonder 180 ML likit çeşitleri 169 TL olarak belirlenmiş olup, kapıda ödemelerde ücretsiz kargo uygulaması geçerlidir. Şubat ayı sonunda, One Hit Wonder Likit 100 ML boyları da stoklarımıza gireceğini bu makalemizde de duyurmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Amerika üretimi olan ve en çok beğenilen likit markası olan One Hit Wonder, özellikle Milk Man, My Man çeşitleri en beğenilenlerin başında gelmektedir. Sizde kaliteli, lezzetli ve PG oranı yüksek likit kullanmak istiyorsanız, One Hit Wonder likit aroma çeşitlerini mutlaka denemelisiniz.

İstanbul içi Avrupa ve Anadolu yakası fark etmeksizin Özel Moto Kurye ile Hızlı Teslimat avantajı sunan sitemizde, Moto kurye taşıma ücreti 20 TL olarak belirlenmiştir. Bu Ücret Moto kurye tarafından tahsil edilir.


En Uygun Fiyat Garantisi ile Joyetech Türkiye
Satış Sitemizden Sipariş Verebilirsiniz.

One Hit Wonder Fiyat 169 TL

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir