Ödeme ve Teslimat Koşulları

Joyetech Elektronik Sigara Orjinal Satış Sitesi Ödeme ve Teslimat Koşulları

Joyetech Elektronik Sigara Orjinal Satış Sitesi Ödeme ve Teslimat Koşulları

  1. İstanbul içi ve İstanbul dışı olmak üzere 2 farklı gönderim ile teslimat sağlayan Joyetech Türkiye Elektronik Sigara Satış sitesi, Türkiye’nin her yerine (İstanbul Dışı) MNG Kargo ile gönderim sağlamaktadır. İstanbul içi ise 1. Bölge ile 7. Bölge arası Özel Moto Kurye ile Teslimat sağlanır.
  2. İstanbul dışı MNG Kargo ile Saat:16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün çıkış yapılır. 16:00’dan sonra ki siparişler ertesi gün çıkışı yapılır. İstanbul içi ise yine aynı şekilde Merkezi yakın bölgeler ve (Esenyurt, Beylikdüzü) Hariç, Saat 15:00’e kadar verilen siparişler aynı gün çıkışı yapılır. Ve ertesi gün teslimat sağlaır.
  3. İstanbul dışı 600 km ye kadar ertesi gün Siparişte belirtmiş olduğunuz adreste ki semt MNG Kargo şubesine ulaşır. Dağıtım şubeye ulaştıktan sonra aynı gün yapılmaktadır. Ancak, bazı şubelerde yaşanan sıkıntılar sebebi ile 3  iş gün içerisinde en geç teslimat yapılır. İmkan varsa müşterinin şubeden teslim alması işi hızlandırdığı gibi, bizi arayarak ilgili takip numarası ve kargo merkezi ile firmamız tarafından irtibat kurulması sonucu teslimat hızlandırılabilmektedir.
  4. Resmi tatillerde ve Cumartesi öğleden sonra kargo firmalarının çalışmaması nedeni ile çıkışlar yapılmaz.
  5. Tüm cihaz siparişlerinde ve 150 TL üzeri siparişlerde Kargo Ücretsizdir.
  6. İstanbul içi Aynı gün hızlı kargo teslimatında Moto Kurye Ücreti 20 TL olarak belirtilmektedir.

Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme Koşulları

  1. MNG Kargo ile gönderim yapılan siparişlerinizde, Kapıda Kredi Kartı ile ödeme yapmak için, gönderim sonrasında bulunduğunuz şubeye giderek Kredi Kartı ile teslimat yapabilirsiniz. Kargo firması Adrese POS Cihazı getirmediği, dağığtıcı personel POS Cihazı taşımadığı için Şube teslimatı ile bu mümkün olmaktadır.
  2. İstanbul içi MOTO Kurye ile gönderilen siparişlerinizde Kredi Kartı ile ödeme yapmak mümkün olup, Bu ödeme seçeneğini mutlaka belirtmeniz gerekmektedir.
  3. Moto Kurye ile Kredi Kartı ile ödeme Komisyonu %5 olarak belirtilmektedir. 100 TL tahsilatta 5 TL fark alınır.

Havale – EFT Ödemeleri %10 İndirim

Havale ve EFT ödemelerde %10 İndirim Fırsatı devam etmekte olup, yine ücretsiz kargo ve hızlı gönderi ile teslimat yapılmaktadır. Havale ve EFT sırasında Açıklama kısmına Sadece  Sipariş Numaranızı yazmanız zorunludur.  Farklı bir açıklama yazılması durumunda Muhasebe tarafından işleme alınması gecikir ve tekrar ödemeniz size geri dönebilir.

Bilgi ve İletişim Sayfası

Değişim ve iade talepleriniz için bize  İletişim Sayfası bölümünden bize ulaşabilirsiniz.