Kullanım ve Gizlilik Sözleşmesi

Joyetech Elektronik Sigara Orjinal Satış Sitesi Hukuki Şartları, Kullanım ve Gizlilik Sözleşmesi Sayfası

Tanımlama Bilgilerinin Kullanımı | Joyetech E Sigara

  • Joyetech e Sigara sitemizin sizi diğer web sitesi kullanıcılarından ayırt etmek için tanımlama bilgileri (çerezler) kullanır. Web sitemizde gezinirken size iyi bir deneyim sunmamıza yardımcı olur ve aynı zamanda sitemizi iyileştirebilmemizi sağlar. Tanımlama bilgisi bir web sitesi tarafından sabit diskinize kopyalanan küçük bir metin dosyasıdır. Tanımlama bilgisi, kabul ettiğiniz takdirde, bilgisayarınıza koyduğumuz harfler ve rakamlardan oluşan küçük bir dosyadır.
  • Bu web sitesinde, müşterilerimizin gezinme deneyimini iyileştirmek için tanımlama bilgileri kullanılmaktadır. JoyetecheSigara.org, gizliliğinize önem verir; aşağıda, tanımlama bilgilerinde kullanılan bilgilerin detayları, bu bilgilerin kaydedilmesini nasıl engelleyebileceğiniz ve bunun gezinme deneyiminiz üzerindeki etkileri açıklanmıştır.
  • Tarayıcınızın ayarlarını değiştirerek tanımlama bilgilerini etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Fakat, tanımlama bilgilerini devre dışı bırakmanız durumunda, sitedeki bazı interaktif özellikleri kullanamayabilirsiniz. Güncel web sitelerinin büyük çoğunluğu, tarayıcı ayarlarınız üzerinden kaydedilen tanımlama bilgilerini kontrol eder. Hangi tanımlama bilgilerinin kaydedildiği ve onları nasıl yönetebileceğiniz veya silebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.google.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
  • Tanımlama bilgisinin kullanıldığı adres: joyetechesigara.org
  • Bize Ulaşın

    If you have any questions about this Agreement, please contact us filling this İletişim Sayfası