Kışkırtıcı Hatunların Buhar Performansı Sosyal Medya’yı Salladı Yorum bırak

Kışkırtıcı Hatunların Buhar Performansı Sosyal Medya’yı Salladı. Elektronik Sigara Kullanıcılarının çoğu erkek olsa da bayanların buhar çıkarma performansı izleyenleri büyülemeyi başarıyor. Elektronik Sigara kullanan bayanların buhar Show Gösterileri Sosyal Medya hesaplarında paylaşılması özellikle Avrupa ve Amerika’da büyük yankı uyandırırken, ülkemizde bu konuda ki başarılar erkeklerin elinde.

Şimdi arkanıza yaslanın ve yüksek buhar performansının yepyeni bir seviyeye doğru çıkmasını sağlayan, güzel ve sade çarpıcı kızların kısa bir tweet derlemesinin tadını çıkarın. Biz sadece size nasıl güzel buhar çıkışının olabileceğini göstermek istiyoruz!

Sosyal Medya hesaplarında ki etkileyici paylaşımlara geçmeden önce sizlere önemli bir hatırlatmada bulunmak istiyoruz. Elektronik Sigara Halka nasıl çıkarılır? gibi akılda kalan sorulara ufak bir hatırlatma babında olacaktır bu açıklama.

Yüksek buhar performansı ve bu buharı yönetmek ile ilgili önemli noktalardan biri ağız ve dudak teknikleri olduğu gibi Elektronik Sigara Likit seçimi de son derece önemlidir. Ev yapımı likitlerle bu işler biraz zor olur ve diğer makalelerimiz de söylediğimiz üzere ev yapımı likitler sağlık açısından son derece tehlikelidir. Bu gösterilerde kullanılan likitler Orjinal Marka likitler olup, VG oranı genelde %70 ve %80 oranındadır.

Sizlere Elektronik Sigara Likit seçimlerinde %80 VG oranı olan likit önerimiz One Hit Wonder Olacaktır.

Buhar Performansı konusunda bu ince hatırlatmayı yaptıktan sonra paylaşımlara geçebiliriz;

1. Özellikle Sosyal Medya ve Youtube videolarında karşımıza çıkan tatlı ve şirin bir kız buhar performansı noktasında ciddi seviyede kendini ıspatlamış durumda.

2. Bir havuz partisine kim sevmez ki: sıcak, güneşli bir gün, bazı içecekler, güzel kadınlar ve … büyük buhar bulutları. Daha iyi bir kombinasyon hayal etmek bile zor.

3. Duş sırasında Elektronik Sigara Buhar Çekimi yapan ve bu fantezilerini sürekli olarak tekrarlayan bir güzel. Adı Lumi.

4. Muhtemelen birisi şimdiye kadar bu kız tarafından yapılmış en büyük buhar performansını geçeemdi. Bu bulutun boyutuna bakılırsa, muhtemelen bir alt ohm clearomizer’ı var ya da yeniden oluşturulabilirler bile.

5. Bu resimde, elektronik sigarası yalnızca ikincil bir stil öğesidir, ancak tabii ki, göz ardı edilemeyecek kadar önemsiz de değil. Genel görünüm çarpıcıdır; tırnakları buharla eşleşen tarzı onu gizemli bir kişiliğe dönüştürüyor.

Şimdilik paylaşımlarımız bu kadar. Takip edip beğendiğinizi ümit ediyoruz. Bu yüksek buhar performansları için Youtube Video kanalımızda farklı paylaşımları da Joyetech Elektronik Sigara Blog sayfamızda sizler için yer vereceğiz. Konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir