Kent GLO Türkiye Satış Sitesi

Kent Glo Elektronik Sigara Orjinal Satış Yorum bırak

KENT GLO nedir ve nasıl kullanılır diyenler için sigara içme keyfini oldukça yaşatan ve sigarayı daha zararsız hale getirmekte olan bir üründür.   Eğer sigara bağımlıysanız ve bırakmakta oldukça zorluk ve sıkıntı çekiyorsanız sizler için alternatifimiz vardır.  Bu sigara kiti ile sigaranın sizlere olan zararını minimum seviyeye düşürebilirsiniz.

Üstelik bu şekilde uygularken sigara keyfiniz hiçbir şekilde azalmayacaktır.

iQOS Cihaz Tercih edenler için iQos34.com Açıldı.

Kent GLO Avantajları

Günlük yaşamınızda sigara içerken sigarayı  yakar ve dumanını içinize çekersiniz. kullanılmakta olan sigara 600 derecenin üstünde bir sıcaklık ile yanmaktadır.  Bu şekilde de sigaranın içerisindeki kimyasallar duman üretmektedir.  Yanan kimyasallar daha zararlı bir hal almaktadır.  kent glo da tam bu sırada devreye girmektedir ve sizlere kolaylık ve avantaj sağlamaktadır.

Sigaranızı zararlı maddeler ve ateş olmadan içmek istiyorsanız bunu kent glo ile yapabilirsiniz.  Glo marka sigara kitinin içine Kent marka sigaranızı yerleştirip ve cihazı çalıştırın. Cihaz ısınarak sigaranızı da ısıtmaktadır. Sigara ısınma ile yanarak  duman çıkaracaktır. Normalde şartlarla  600 derece sıcaklıkta yanan sigara 350 derece de  düşük sıcaklık ile duman çıkmaya başlamaktadır. İşte bu sıcaklıkta tütün yanmaz ve zararı büyük ölçüde azalmaktadır.

Kent Glo Nasıl Kullanılır 

Kent Glo elektronik sigara satın almanız halinde kutu içerisinden sigara kiti, şarj cihazı ve kent sigara çıkmaktadır. Garanti belgesi gibi diğer gerekli olan ürünler de kutu içerisinde  yer almaktadır. Ürünü kullanmak için öncelikle kitteki sigara haznesini açın ve içerisine bir adet Kent sigarayı ağızlığı dışa gelecek şekilde kitin içine koyun. Daha sonra cihazı çalıştırın ve ısıtmasını bekleyiniz. Cihaz içime hazır olduğunda üstündeki beyaz ışık yanmaktadır.

Beyaz ışık yandıysa eğer  sigaranız içime hazır demektir. Sigaranızı içtikten sonra biten sigarayı cihazdan çıkarıp atabilirsiniz. Yeniden içmek istediğinizde bir sigara daha koyarak içebilirsiniz. Ancak ürünün şarjlı olduğunu unutmayın. Sigara içme keyfi yaşamak için şarjınız yeterli olmalıdır. Sigara içme durumuna göre değişse de birkaç günde bir şarj etmeniz yeterli olmaktadır.

Bilgi ve Sipariş için 0551 399 32 61 irtibat numarasından bilgi alabilirsiniz.kent glo elektronik sigara sipariş ver

Kent GLO Uygun Fiyat Seçenekleri ile iQOSTR üzerinde yer alan Kent GLO Elektronik Sigara Kategorisinden inceleyebilir ve Sipariş verebilirsiniz. Hemen Sipariş Vermek için Aşağıda ki Resme Tıklamanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir