Kadınlara Özel Sigara Bırakma Önerileri

Kadınlara Özel Sigara Bırakmak için Tavsiyeler 1

Kadınlar için Sigara Bırakmak için Tavsiyeler. En kötü şeylerden biri sigara içmektir. Nazik, Naif bir insan olan bayanın sigara içmesi yakışık almayan bir durum olup Sigarayı Bırakmak için Tavsiyeler konulu makalemizi sizler için paylaşmak istedik.

Güzel olan, değer sahibi olan, kendi medeniyetimizde, edebiyatımızda, Gül çiçeği ile benzetme yapılan kadınlar, sigara gibi illet bir şeyi kullanması, cilde ve hatta kısaca 7 den 70’e herkesin hem fikir olduğu zararı malesef anlatılmakla bitmeyen bir acziyeti beraberinde getirmektedir.

Bu noktada bayanların ve özellikle Annelerin kesin ve kesinlikle sigara içmemesi gerektiğini tekrar ve tekrar hatırlatmayı kendimize bir borç biliyor ve Sigara içilmesine şiddetle karşı çıkıyoruz. Hamile anne adayları için, Karnında ki çocuğu öldürmek nasılsa sigara içmekte aynı şeydir. Malesef toplum olarak maddi ve manevi gücü kendimizde ve ailemizde tam muhafaza edemediğimiz bir çağda, bir de üzerine sigara ile bunu daha acı bir şekilde mahvetmek hiçbirimizin istemediği bir konudur.

Beslenme noktasında da aynı durum geçerli olup, doğal besinler zaten tüketilmediği, hazır besinlerin, sağlıksız ve hormonel besinler tüketirken, sigara ile bunun üzerine bir tuğla daha koymak insanın kendine ve sevdiklerine yaptığı en büyük kötülük olarak tanımlanabilmektedir.

Parfüm ve Bakım Ürünleri ile Sigara Kokusu ve Zararı Kapatılmaz!

Kullanılan parfüm ne olursa olsun, en kaliteli cilt bakım ürünleri, nemlendirici kremler, ağız bakım ürünleri ve losyonlar kullanırsanız kullanın, Sigara öncelikle kadının kendi ten kokusunu yok etmekte cilt güzelliğini kaybetmeye büyük sebep oluşturmaktadır. Çevremize baktığımızda bunun çok örneklerini görürüz. Sigara içen biri ile sigara içmeyen birinin cildi arasında ki farka alıcı gözü ile baktığımızda aradaki fark son derece derindir.

Sigara Bırakmak için Tavsiyeler Nelerdir?

Sigarayı bırakmak başta alışkanlık ve nikotin ihtiyacı noktası olmak üzere 2 sebepten zor olarak görülmektedir. Bu iki noktayı ortadan kaldırdığımızda ve sigarayı bırakmak istiyorum inancını ruhen ortaya koyduğumuzda sigara çok kısa zamanda hayatımızdan çıkarılmış olur. Bunun için aşağıda bir video paylaşırken, el alışkanlığınızı kıracak bir cihaz önerebiliriz. Bu cihaz, Elektronik Sigara. Kaliteli ve kullanıma uygun şekilde üretilen Sigara bıraktırma cihazları kısa sürede el alışkanlığınızı gidererek, doğru likit tavsiyesi ile nikotin ihtiyacınızı giderip sigara bırakmaya yardımcı olduğu görülebilmektedir.Son olarak, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam için mutlak suretle sigarayı hayatımızdan çıkarmalı, gelecek nesillere, sevdiklerimize ve en önemlisi kendimize bu kötülüğü yapmaktan vazgeçmeliyiz. Hemde şimdi! Sağlıklı Kadın, sağlıklı aileyi, sağlıklı aile ise sağlıklı toplumu oluşturan omurgadır.

One Comment

  1. Konu ile ilgili yorum, öneri ve düşüncelerinizi bu yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir