Joyetech Kurban Bayramınızı Kutluyor Yorum bırak

Joyetech Elektronik Sigara Mübarek Kurban Bayramı Kutluyor. Joyetech olarak, 2017 Mübarek Kurban bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar, sevdikleriniz ile birlikte, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam geçirmenizi dileriz.

İbrahimce bir tevekkül, İsmailce bir teslimiyet ile Yüce İslam dininin en önemli bayramlarından biri olan Kurban bayramı 2017 geldi. Kesilen kurbanların ve bağışların, kabul olmasını diler, vicdanların ve sağlığın İnsan olma noktasında hatırlanmasını ümit ederiz. İslam dinine göre, kesilen kurbanlar Allah katına ulaşmaz, Allah katına ulaşan sadece İnsanların Mevlaya olan tevekkül ve takvasıdır inancı, kurban kesmenin feyzi ve bereketini ne derece önemli kıldığını gözler önüne sermektedir. Paylaşmanın, fakiri gözetmenin, vicdanların tekrar filizlenmesi için kurban edilen hayvanların, insanlara olan yaklaşımı bizlere kendi ellerimiz ile gösteren bu ibadetin hakkını gözetmekte son derece önemli olduğunu hatırlatmak ister, bu kıymetli günleri huzurlu geçirmenizi tüm içtenliğimiz ile dileriz.

Joyetech Kurban Bayramı Mesajı

Ülkemizin birliği, dirliği ve bütünlüğüne zarar vermek isteyenlere karşı milletçe gösterdiğimiz sağduyu ve kenetlenme, Kurban Bayramı’nın manevi ikliminde daha da yoğunlaşmasını ümit ediyoruz. Bu bayramın ülkemizde barış ve kardeşlik duygularının en güzel şekilde yaşanmasına vesile olacağına inanıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı bir kez daha kutluyor, aziz milletimizin sevdikleriyle birlikte huzurlu bir bayram geçirmelerini diliyoruz.

Joyetech Elektronik Sigara Ekibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir