Değişim ve İade Şartları

Joyetech Elektronik Sigara Orjinal Satış Sitesi Değişim ve İade Şartları Sayfası

Joyetech E Sigara Değişim ve İade Şartları

Joyetech Elektronik Sigara Orjinal E-Ticaret sitesi müşteri ilkeleri ve tüketici koruma felsefesi ile 5 yılı aşkındır bu sektörde Online alışveriş hizmeti sunmaktadır. Bu noktada E-Ticaret yasal prosedürleri uygulayan E Sigara satış sitemiz Değişim ve İade şartlarını aşağıda ki şekilde yerine getirmekte ve iki taraflı sorumluluğu ön planda tutmaktadır. Elektronik Sigara ve Likit ile ilgili şartlar ve koşullar:

  1. Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde (Ürün kutusu / jelatini açılmamış şekilde) geri iade edebilirsiniz. (bkn: Madde 2)
  2. İade edeceğiniz ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır ve ürün tekrar satılabilirlik halini korumalıdır. (tadilat görmemiş, kirlenmemiş, likit konulmamış) vs.
  3. Cihazın kullanıcılar tarafından düşürülmesi, Pilin kullanım ve yanlış şarj etme hatasından dolayı yakması ya da şarj sorunu çıkarması sonucunda ürün iadesi kapsamına girmez.
  4. Fabrikasyon çıkışı cihazların hata oranı modellere göre değişim gösterse de bu oran ortalama % 0.7 olarak belirlenmiştir. Cihaz tarafımıza gönderilerek fabrikasyon hatası anlaşılırsa sıfır cihazla değişim yapılmaktadır. Üst düzey ya da farklı cihaz seçiminde ise bir fiyat farkı oluşursa, fiyat farkı kargo ücreti yansıtılmadan talep edilir.
  5. Değişim ve iade süreci yoğunluğa bağlı olarak maksimum 7 iş günü olarak belirlenmiştir.

Bize Ulaşın

Değişim ve iade talepleriniz için bize  İletişim Sayfası bölümünden bize ulaşabilirsiniz.