Bitcoin ile Ödeme Alımı Başlamıştır Yorum bırak

Joyetech Türkiye orjinal elektronik sigara satış sitemiz olan, Joyetechesigara.org internet sitemizde, Bitcoin ile ödeme alma yöntemi aktif edilmiştir. Güvenli şekilde Bitcoin hesabı olan değerli ziyaretçilerimiz, site fiyatı ile eşdeğer olarak ödeme yaparak ücretsiz kargo ile alışveriş yapabilecekler. Ayrıca bu Dijital para ödeme yöntemi ile elektronik sigara satın alan herkese 1 değil 2 Likit hediye gönderilmektedir.

Bitcoin Dijital Para sistemini merak edenler için Bitcoin Nedir? 

Yeni çağın para birimi olarak ifade edilen dijital para bitcoin, 10 yıl kadar önce Satoshi Nakamato tarafından ortaya çıkarılmış, şu an ise hemen hemen tüm dünyadan kabul gören bir sanal para birimi olarak tanımlanmaktadır. herhangi bir merkez bankası, resmi kuruluş, vs. ile ilişiği olmayan, ancak ülkelerin para birimleriyle alınıp satılabilen, herhangi bir üçüncü parti hizmetine, aracı kurumuna gerek kalmadan transferi yapılabilen dijital para birimidir. Bitcoin’in sembolü ฿, kısaltma ise BTC‘dir.

BitCoin ile Ödemelerde 1 yerine 2 Tane Likit Hediye

Dijital para ile ödeme yönteminin eklenmesi ile tanıtımı gerçekleştirilen bu yöntemle alışveriş yapan tüm müşterilerimize 1 hediye likit değil 2 hediye likit gönderilecektir. Bu harika kampanyaya ve ücretsiz kargo avantajına tüm dijital para ile ödeme yapan kişiler için geçerli olmaktadır.

Yakın geleceğin parası olarak kabul edildiği, özellikle giyilebilir teknolojinin dünyada hızla yayılması ile büyük etki göreceği ve sürekli değeri artan sanal paralar için merak ettiğiniz soruları konu altında ki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Son 1 yılda binlerce doları aşan değeri ve Global finans uzmanları tarafından da endişeli yaklaşılsa da değeri ve öneminin artacağını ifade etmeleri dijital paraların öneminin daha da artacağı görülmekte.

İlk Bitcoin Alışverişi Pizza alınarak Gerçekleştirildi

22 Mayıs 2010 yılında Laszlo Hanyecz adlı kişi 10 bin BTC karşılığında (o dönem 41 dolar karşılığı olan) bir büyük pizza sipariş ediyor. Şu an 10 bin bitcoin 60 milyon bitcoin yapıyor yanlış hesaplamadıysam 🙂


Sitemizde Alışveriş yapma aşaması:
BitCoin İle Ödeme Seçeneği Güvenliği

Bitcoin Yöntemi ile Ödeme Syafası

Örneğin 300 TL lik bir cihaz alışverişinizde, sizden 300 TL karşılığında bitcoin gönderme talebi oluşturularak gönderim yapmanızı talep edecektir. GoURL Bitcoin sistemi güvencesi ile rahatlıkla ödeme yapabiilrsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir